Pronájem apartmánů v centru Prahy - Metropolis Prague Apartments

Ubytujte se v rodinném pensionu v jižních Čechách v klidné části města Jindřichův Hradec na břehu říčky Nežárky.

REZERVACE

Informace a zajímavosti

Webová kamera na zámku - Webová kamera na zámku je pohyblivá a ukáže vám pěkně areál zámku i jeho okolí.

Stránky basketbalového týmu z Jindřichova Hradce  - Na těchto stránkách můžete shlédnout jak si vede Basketbalový tým Jindřichův Hradec, nebo zajít do moderní sportovní haly na jejich zápas.

Házenkářský klub žen z Jindřichova Hradce - Házená žen je v Jindřichově Hradci na nejvyšší úrovni. Přijďte fandit.

Cyklistické vyjížďky a závody - Pokud dáváte přednost skupinové cyklistice a vyjížďkám nebo máte rádi závody, nabízíme vám stránky, kde se dozvíte o organizovaných vyjížďkách v Jindřichově Hradci a okolí. Najdete zde také informace o různých cyklistických závodech v okolí.

Dům dětí a mládeže v Jindřichově Hradci - Pokud by vás omrzely výlety nebo by bylo špatné počasí a vaše děti by chtěli něco podniknout, můžete se podívat na stránky Domu dětí a mládeže v Jindřichově Hradci, jestli se náhodou nekoná nějaká zajímavá akce.

Klub ledního hokeje Jindřichův Hradec - Pokud byste náhodou na své dovolené zatoužili po ledním hokeji, je zde možnost navštívit nějaký zápas místního klubu KLH Vajgar. Na webových stránkách klubu se dozvíte vše potřebné.

Městská knihovna Jindřichův Hradec - Webové stránky městské knihovny v Jindřichově Hradci. Naleznete zde otvírací dobu, on-line katalog knih, pořádané akce, atd.

Nemocnice Jindřichův Hradec - Informační stránky nemocnice v Jindřichově Hradci. Naleznete zde kontakty, seznam oddělení, primářů, informace o historii i současnosti nemocnice a mnoho dalšího.

Webová kamera v Jindřichově Hradci - Chcete se on-line podívat, jak to nyní vypadá v Jindřichově Hradci, pak navštivte stránky s webovou kamerou, která je umístěna v Panské ulici.