Pronájem apartmánů v centru Prahy - Metropolis Prague Apartments

Ubytujte se v rodinném pensionu v jižních Čechách v klidné části města Jindřichův Hradec na břehu říčky Nežárky.

REZERVACE

Jak se k nám dostanete

Jedete k nám hromadnou dopravou ?

Do Jindřichova Hradce se bez problému dostanete vlakem i autobusem. Autobusové a vlakové nádraží spolu sousedí a od pensionu Skrýchov jsou vzdáleny cca 2 km. Chcete-li použít taxi volejte 777 213 926 nebo 777 272 231. Z autobusového nádraží můžete využít městskou linku číslo 13 nebo 51. Pěšky u nás budete přibližně za 20 minut.

Jakmile vystoupíte z vlaku nebo autobusu a máte za zády nádraží, vydáte se doleva po Rezkově ulici (rušná hlavní silnice) ke kruhovému objezdu (u obchodního centra Lidl), zde se dáte opět doleva po Jarošovské ulici (směr Pelhřimov). Za Kasalovou pilou se dáte znovu doleva ulicí U Dolního Skrýchova ke vsi Dolní Skrýchov. Využijte novou cyklostezku vhodnou zároveň pro pěší, která vás bezpečně dovede podél silnice směrem k pensionu.

Vesnička je rozdělena říčkou Nežárkou, přejdete železniční přejezd a po levé ruce budete mít restauraci s čínskou a indickou kuchyní, která se nachází na okraji menšího parčíku. Vy se zde dáte doprava do Skrýchova a při první příležitosti odbočíte opět doprava k říčce Nežárce, kde vás po 80m uvítá pension Skrýchov.

Jedete k nám automobilem ?

Z dálnice D1 směrem na Pelhřimov:

Pokud jste ze vzdálenějších lokalit, pak se do Jindřichova Hradce asi nejrychleji dostanete po dálnici D1, sjedete na 90km u Humpolce a dáte se po silnici E551 (34) směrem na Pelhřimov. Dále po ní pokračujete přes Božejov, Kamenici nad Lipou až do Jindřichova Hradce. Po příjezdu za hranice města se silnice změní ve čtyřproudou. Po vaší pravé straně budou haly různých firem. Sledujte ukazatele a odbočte doprava na Dolní Skrýchov (odbočka je cca 300m před kruhovým objezdem). Jestliže jste odbočili dříve na Horní Skrýchov pokračujte dále rovně do Dolního Skrýchova a první odbočkou doleva sjedete dolu k řece, kde najdete parkoviště pensionu Skrýchov.

Příjezd do Jindřichova Hradce ze směru od Tábora či Soběslavi:

Jestliže do Jindřichova Hradce přijedete ze směru od Tábora či Soběslavi po silnici č. 23, musíte se v Hradci držet stále na této hlavní silnici. Po určité době projedete kolem autobusového a vlakového nádraží (bude po vaší levé straně). Nyní se již dostanete na kruhový objezd u obchodního centra Lidl. Musíte zde odbočit doleva (třetí výjezd) směr Pelhřimov. Po cca 300m za Kasalovou pilou odbočte opět vlevo na Dolní Skrýchov.

Příjezd do Jindřichova Hradce ze směru od Třeboně:

A ještě pro ty z vás, kteří přijedou po silnici E551 (34) od Třeboně. Musíte jet stále po této silnici, která vede okrajem Hradce, podjedete silniční nadjezd (minete odbočku do centra Jindřichova Hradce), poté minete po levé straně benzínovou pumpu. Za chvíli následuje lesík a zde je velká křižovatka tvaru T. Na ní odbočíte doleva (směr Hradec, Pelhřimov). Dojedete na první kruhový objezd, projedete ho rovně a na druhém kruhovém objezdu u obchodního centra Lidl se dáte doprava (směr Pelhřimov). Po cca 300m odbočte vlevo na Dolní Skrýchov.

Po příjezdu do vsi Dolní Skrýchov

Po odbočení se po této silnici dostanete do vsi Dolní Skrýchov. Na jejím začátku se stočíte doleva, přejedete železniční přejezd a most přes Nežárku. Za mostem se na křížovatce dáte doprava a po cca 100m první silnicí opět doprava dolů. Po 80m příjedete k pensionu Skrýchov. Po pravé straně silnice u Nežárky je parkoviště pro naše hosty.

GPS: 49°9'52.58”N 15°0'57.53”E