Pronájem apartmánů v centru Prahy - Metropolis Prague Apartments

Ubytujte se v rodinném pensionu v jižních Čechách v klidné části města Jindřichův Hradec na břehu říčky Nežárky.

REZERVACE

Jindřichův Hradec

Dům gobelínů - Seznamte se s historií tkalcovství v hisorickém centru města v budově bývalého pivovaru.

Čerstvé aktuální info z Jindřichova Hradce - Živý portál o dění na Hradecku. Web poradí kam za zábavou nebo na oběd.

Discgolf V Mertových sadech přímo v centru města je discgolfové hřiště. Je ideální sportovní aktivitou pro celou rodinu. Diskem se naučíte házet za pár minut a nezáleží na věku ani fyzické zdatnosti – stačí jen dobrá nálada a chuť hrát. Disky možno zakoupit nebo zapůjčit v informačním centru J.H.

Aqua show - Navštivte v centru města krásnou podívanou, kombinace světelných efektů, videoprojekce a obrazů tvořených kapkami padající vody

Programy koncertů, plesů a diskoték - Pokud dáváte přednost před bezbřehou zábavou něčemu kulturnějšímu, na těchto stránkách můžete nalézt programy koncertů, plesů a diskoték.

Paradise club - Pokud jste příznivci noční zábavy, můžete zajít do koktejlového baru nebo na bowling.

Noční prohlídky zámku Jindřichův Hradec  - Webové stránky o nočních prohlídkách s bílou paní na zámku v Jindřichově Hradci.

Aquapark Jindřichův Hradec - Stránky aquaparku a plaveckého bazénu v Jindřichově Hradci. Naleznete zde provozní dobu, kontakty, fotogalerii, popisy atrakcí a služeb, atd.

Národní muzeum fotografie - Národní muzeum fotografie je umístěno v Jindřichově Hradci v budovách bývalé Jezuitské koleje. Jedná se v ČR o unikátní muzeum navíc umístěné v krásných renesančních budovách. Na webových stránkách naleznete informace jak o muzeu, tak o jeho výstavách, programu, kontaktech, atd.

Aeroklub Jindřichův Hradec - Pokud si přejete podniknout vyhlídkový let nad Jindřichovým Hradcem nebo okolními památkami, pak je zde k dispozici místní aeroklub. Na jejich webových stránkách naleznete ceník vyhlídkových letů, fotogalerie, atd.

Památky Jindřichova Hradce - Na těchto vcelku jednoduchých stránkách naleznete zejména popisy památek, které můžete nalézt přímo v Jindřichově Hradci.

Muzeum Jindřichův Hradec - Stránky Muzea Jindřichohradecka. Naleznete zde informace o expozici muzea, knihovně, věži i kostelu Nanebevzetí P. Marie, výstavách i pořádaných akcích.

Hvězdárna Jindřichův Hradec - Stránky hvězdárny prof. Nušla v Jindřichově Hradci. Můžete se projít fotogalerií, zjistit otvírací dobu pro veřejnost, dozvědět se něco o její historii a mnoho dalšího

Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec - Oficiální internetové stránky zámku v Jindřichově Hradci. Naleznete zde popis prohlídkových tras, otvírací dobu, vstupné, aktuality a mnoho dalšího.

Město Jindřichův Hradec - Oficiální stránky města Jindřichův Hradec. Naleznete zde odkazy na kulturní akce, turistický servis, informace o místním kinu, zveřejněn je zde i jindřichohradecký zpravodaj.

Úzkokolejka Jindřichův Hradec  - Stránky o úzkokolejné železnici z Jindřichova Hradce, kterou je možné jet směrem na Novou Bystřici nebo na Obrataň přes Kamenici na Lipou. Na stránkách se kromě zajímavostí o trati a vláčcích můžete podívat i na jízdní řády, popř. si je můžete stáhnout. Přes tyto stránky lze elektronicky rezervovat i místo ve vlaku.