Pronájem apartmánů v centru Prahy - Metropolis Prague Apartments

Ubytujte se v rodinném pensionu v jižních Čechách v klidné části města Jindřichův Hradec na břehu říčky Nežárky.

REZERVACE

Ubytování v pensionu Skrýchov

V pensionu Skrýchov vám nabízíme 12 dvou až čtyřlůžkových pokojů (40 lůžek) s WC a koupelnou, každé pod vlastním uzavřením. Pokoje jsou slunné a prostorné s balkonem (lednička ve výbavě) s výhledem na říčku Nežárku.

  • Stravování je možné v restauraci, která je s pensionem spojena pergolou.
  • Úschovna kol je zajištěna klíčem od pokoje. 
  • Možnost parkování pro auta nebo autobus je přímo před objektem.
  • WiFi připojení na pokojích

Klidné prostředí nabízí ideální možnost pro strávení rodinné dovolené nebo víkendu s přáteli s grilováním selete. Připravíme vám dle vašich požadavků podmínky pro školení s možností ubytování. Rozlehlý uzavřený areál s hřištěm je oblíbený pro školy v přírodě.

V letní sezóně a v období Silvestru poskytujeme ubytování včetně snídaní či polopenze. Více informací o cenách pobytu naleznete v našem ceníku.

Sportovní vyžití

Najdete u nás bohaté sportovní vyžití na tenisovém kurtu s asfaltovým povrchem. Našim hostům je k dispozici ping-pong, badminton, tenisové rakety, líný tenis, sítě na volejbal, nohejbal.

V okolí pensionu je také pestrá nabídka aktivit jako jsou cyklostezky, turistické výlety, přírodní koupaliště, aquapark a další.

Slevy na ubytování

Poskytujeme slevu pro dlouhodobé ubytování firmy, pro "dálkaře" studenty VŠE Managementu v Jindřichově Hradci a pro školy v přírodě.