Pronájem apartmánů v centru Prahy - Metropolis Prague Apartments

Ubytujte se v rodinném pensionu v jižních Čechách v klidné části města Jindřichův Hradec na břehu říčky Nežárky.

REZERVACE

Weby o cestování

Zámek Červená Lhota - Oficiální stránky překrásného renesančního státního zámku, který je unikátním vodním zámkem. Na stránkách kromě běžných informací pro turisty naleznete i odkazy na další památky v tomto regionu, pověsti, atd.

Zámek Stráž nad Nežárkou - Oficiální stránky zámku ve Stráži nad Nežárkou, který je soukromým majetkem. Jsou zde informace o Emě Destinové, prohlídkách zámku, vstupném i fotogalerie.

Informační server Třeboňska - Pokud pojede do Třeboně nebo jeho okolí, doporučujeme navštívit i tyto stránky, kde naleznete informace o památkách, zajímavostech, městě samotném, jeho okolí i mnoho fotografií.

Zlatá stoka - Informace o Zlaté stoce - velkém díle rybníkářství ze 16. století, které můžeme doposud navštívit a obdivovat. Protéká od Majdaleny, kolem Třeboně na Lomnici nad Lužnicí a Veselí nad Lužnicí.

Zámek v Kamenici nad Lipou - Stránky Umělecko-průmyslového muzea v Praze, jehož pobočkou je zámek v Kamenici nad Lipou. Dozvíte se zde o probíhajících výstavách, vstupném i otvírací době.

Kamenice nad Lipou - Oficiální stránky města Kamenice nad Lipou. Naleznete zde krom jiného také informace o kultuře ve městě, městském muzeu i zámku, který můžete navštívit. Zajímavostí je i staletá lípa - jeden z našich nejstarších památných stromů.

Občanské sdružení Na dobrých cestách - Webové stránky občanského sdružení, kde se pod odkazem Greenway dozvíte o několika turistických trasách nedaleko Jindřichova Hradce, kde jsou rozmístěny informační tabule zabývající se zejména místními řemesly a historickými zápasy o víru na pomezí Vysočiny.

Žirovnice - Oficiální webové stránky města Žirovnice. Naleznete na nich kromě informací o městě, zámku a kultuře i webovou kameru, kde se můžete podívat, co se právě děje na náměstí.

Státní hrad Landštejn - Oficiální webové stránky hradu Landštejn. Dozvíte se zde, jak se na hrad dostat různými způsoby dopravy, jaká je otvírací doba a vstupné a naleznete zde informace o občerstvení, ubytování i kulturních akcích na hradě.

Jindřichův Hradec a Česká Kanada - Informační server o Jindřichově Hradci a oblasti zvané Česká Kanada. Naleznete zde popisy oblastí, jejich historii, památky a zajímavosti, fotogalerie, mapy, a mnoho dalšího.